Słuchaj nas! słuchaj nas!

Zaczynamy nowy sezon!

Zaczynamy nowy sezon! Wczoraj w Soleckim Centrum Kultury odbyły się drzwi otwarte, a dziś zapraszamy wszystkich lubiących muzykę do wspólnej zabawy śpiewem, razem z nami gwarantujemy pozytywną atmosferę i dużo wokalnych wrażeń, tak więc jeśli śpiewasz w zaciszu domu przyjdź do nas i pokaż się światu. My stawiamy kolejny krok do przodu z nowym dyrygentem Agnieszką Świtoniak, a ty jeśli tylko chcesz możesz iść dalej razem z nami, spotykamy się w każdy czwartek o 18tej. Zapraszamy gorąco!07.09.2016; 18:56
Autor: Bartosz Pelikant

Msza w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Zapraszamy na mszę patriotyczną w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja, na której pod dyrekcją Wojciecha Rynducha, będziemy mieli zaszczyt poprowadzić oprawę muzyczną uroczystości - kościół p.w. Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika, wtorek, 3 maja, godz. 12.00.30.04.2016; 17:08
Autor: Bartosz Pelikant

Uroczysta msza z okazji kanonizacji Jana Pawła II

Zapraszamy 27 kwietnia br. o godz. 12.00 do kościoła p.w. Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika na uroczystą mszę z okazji kanonizacji Jana Pawła II, na której pod dyrekcją Wojciecha Rynducha, będziemy mieli zaszczyt poprowadzić oprawę muzyczną uroczystości.11.04.2014; 09:36
Autor: Bartosz Pelikant

Spotkanie noworoczne w Solcu Kujawskim

Już jakiś czas temu skorzystaliśmy z zaproszenia na koncert kolędowy w Gminnym Ośrodku Kultury w Gostcyniu za które serdecznie dziękujemy.
Natomiast w dniu wczorajszym, mieliśmy zaszczyt uświetnić spotkanie noworoczne organizowane przez władze naszego miasta dla mieszkańców, które miało miejsce w Restauracji "Leśna". W imieniu władz, życzenia składali: Jan Koszarski, przewodniczący rady, p.o. burmistrza Teresa Substyk i ks. kanonik Jerzy Celkowski.
Na sam koniec życzymy wszystkim dużo pozytywnej energii na cały nadchodzący nowy rok, i zapraszamy na kolejne koncerty, najbliższy już w styczniu, więcej informacji już wkrótce.


Fotorelacja:29.12.2011; 16:58
Autor: Bartosz Pelikant

Wesołych Świąt!24.12.2011; 13:39
Autor: Bartosz Pelikant

Content Management Powered by CuteNews

Nawigacja

Jeśli posiadasz jakąś ciekawą fotkę zwiazaną z naszym chórem, proszę podeślij ją w wersji elektronicznej pod adres: serafin1209@gmail.com - Dziękujemy!.


Byłeś na naszym koncercie? Chcesz się podzielić z Nami swoimi wrażeniami? - zapraszamy do pozostawienia śladu w naszej księdze gości [tutaj] - Pozdrawiamy!

Osób online: 1 Nawigacja

Odwiedziło Nas: 19603 osób.

Copyright © 2009 - 2012 by www.chor-cantabile.xt.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Przewiń do góry strony